Teenused

paari- ja pereteraapia, nõustamine ning koolitused

Ülemaailmselt tuntud pereterapeut Monica McGoldrick on öelnud, et perekonnad kordavad iseennast. Pereteraapias ja nõustamisel on võimalik uurida pereliikmete vahelisi suhteid üle põlvkondade ja läbi suhete pereliikmete vahel ning sellest tulenevalt mõista enda tänast olukorda ja teha teadlikuid valikuid edaspidi.

Paariteraapias keskendutakse paari probleemidele, aga kuna paar on osa perekonnast, siis mahuvad paariga seotud teemad samuti pereteraapia konteksti.

Paari- ja pereteraapia ja nõustamise seansi hind alates 01.10.2023 90 eurot/90 min.

Pereteemaliste koolituste ja töötubade teemad ja hind kokkuleppel.

ettevõtluse ja investeerimislaagrid ning töötoad lastele

Lapsed on loovad ja inspireerivad, kuid mulle tundub, et tihtipeale ei jõua laste loovus ja inspiratsioon laiema ringini.
Seetõttu olen pannud kokku laagri, mille käigus on lastel võimalus luua ning läbi ettevõtluse viia see laiema ringini ning minnes siit kaugemale, jõuda ka ettevõtlusest teenitud tulu investeerimislahendusteni.
Protsessi käigus on lastel võimalik panustada ettevõtmise erinevates faasides - otsustamise, asjaajamise, loomise, turundamise, osalemise, hilisema tegevuste analüüsi ja ettevõtmisest saadud tulu kasutamise.

Laagrite ja töötubade maht ja hind kokkuleppel.

lastejooga ja mäesuusatamine

Sport on olnud minu suur kirg lapseeast alates. Aegade jooksul olen osalenud erinevatel treenerite kursustel ning läbinud mitmeid koolitusi. Tänaseks päevaks olen jäänud pidama endale kõige südamelähedasemate tegevuste juurde - lastejooga juhendamine ja mäesuusatamise õpetamine. 


Hind kokkuleppel.

Kasulikku

“Üksindusse jäetud”, Jonice Webb

“Ärevuse nähtamatud ahelad”, Kathleen Smith

“Perekonna varjatud seadused”, Tiiu Bolzmann

“Abielu lihtsad tõed”, Harville Hendrix ja Helen LaKelly Hunt

“Sinu sisemine laps”, Stefanie Stahl

***

***

***